Poprawne funkcjonowanie na co dzień nie byłoby możliwe bez zastosowania odpowiedniej jakości systemów elektrycznych. To niezwykle ważny aspekt zarówno w przypadku zakładów pracy czy budynków użyteczności publicznych, ale także prywatnych przestrzeni. Oferowane przez nas usługi elektryczne w Krakowie odpowiadają na potrzeby instytucji oraz klientów indywidualnych. Od wielu lat zajmujemy się realizacjami nowoczesnych instalacji o różnym przeznaczeniu. Nasze usługi skoncentrowane są na odpowiadanie potrzebom klientów poprzez podnoszenie jakości ich życia. Profesjonalne usługi elektryczne w Krakowie to sposób na usprawnienie działania w wielu aspektach codziennego funkcjonowania.

Oferta dostosowana do Twoich potrzeb – usługi elektryczne Kraków

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak ważna jest rozbudowana oferta odpowiadająca na zróżnicowane oferty klientów. Setki realizacji pozwoliły nam na poszerzenie zakresu swoich usług o nowe możliwości. Obecnie oferujemy wiele propozycji, które w znaczący sposób wpływają na komfort życia oraz funkcjonowania na co dzień.

Nasze usługi obejmują nowoczesne instalacje elektryczne oraz techniczne, a także automatykę wykorzystywaną również w zabudowach mieszkalnych. Zajmujemy się montażem instalacji odgromowych, zapewniających bezpieczeństwo w czasie występowania ekstremalnych warunków atmosferycznych. Świadczymy wiele usług profesjonalnych instalacji systemów, które są niezbędne do zachowania bezpieczeństwa oraz komfortu życia na co dzień. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług elektrycznych w Krakowie.

 

Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie:

– nowoczesnych  strukturalnych instalacji elektrycznych (domowych i przemysłowych)

– systemów alarmowych przeciwwłamaniowych i przeciwpożarowych (również bezprzewodowych)

– instalacji odgromowych (piorunochrony)

– instalacji teletechnicznych (telefony, tv, internet)

– automatyki do bram garażowych i wjazdowych

– systemów ogrzewania podłogowego (również ogrzewanych podjazdów i schodów)

– systemów nagłośnienia

– pomiarów ochronnych

-systemów centralnego odkurzacza

-systemów kamer CCTV

-ochrony przeciwprzepięciowej

-zasilania awaryjnego i pracy równoległej

-sieci komputerowych instalacji logicznych