Proponujemy Państwu wykonanie kompleksowego systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła – rekuperacji z wymiennikiem ciepła najwyższej jakości.
Wykonujemy projekt, przewierty profesjonalną wiertnicą w zbrojonym betonie do maksymalnej średnicy 450mm oraz montujemy wszystkie niezbędne rury pe-flex oraz spiro, by na końcu zainstalować i zaprogramować rekuperator.

Rekuperacja – Kraków

Właściwie działający system wentylacyjny to niezbędnik w każdym gospodarstwie domowym. Odpowiednia wentylacja zapewnia odzyskiwanie ciepła w zimie oraz chłodu w letnich miesiącach. Taka wymienność powietrza wpadającego do mieszkania nie jest efektem możliwym do uzyskania przy korzystaniu z tradycyjnych form wentylowania. Rekuperacja w Krakowie to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na zachowanie odpowiedniego działania wentylacji nowej generacji.

Rekuperacja to nic innego jak wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna, która umożliwia łatwy odzysk ciepła. To funkcja, której szczególnie brakuje tradycyjnym systemom wentylacyjnym. W ich przypadku nie jest możliwe regulowanie dostępu ciepła lub chłodu, co przyczynia się do nieprzyjemnych i nieoczekiwanych zmian temperatur w trakcie różnych pór roku. Rekuperacja w Krakowie to nowoczesny system, dający możliwość odzysku ciepła.

Rekuperacja Kraków – niezbędne elementy w jednym miejscu

Odpowiednio skonstruowany system rekuperacji powinien składać się z kilku elementów niezbędnych do jego prawidłowego działania. Korzystając z naszej oferty montażu rekuperacji w Krakowie, zyskujesz pewność, że cała instalacja zostanie zamontowana z najwyższą dbałością o szczegóły.

Nowoczesny system wentylacyjny działa dzięki rekuperatorowi, pełniącemu rolę centrali z odzyskiem ciepła. Zastosowanie dwóch odseparowanych od siebie kanałów umożliwia podział powietrza odpowiedniego dla konkretnych pomieszczeń. Wszystkie elementy systemu zostają przez nas profesjonalnie zamontowane, dlatego nie musisz martwić się o nieestetyczny wygląd instalacji.

Czytaj więcej

 

Rekuperacja w Krakowie – dlaczego warto?

Rekuperacja w Krakowie cieszy się dużą popularnością. Zastanawiasz się, z czego to wynika? Otóż zainstalowanie wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej w domu ma wiele zalet. Dzięki niej zawsze możesz oddychać świeżym powietrzem bez alergenów, zanieczyszczeń, związków chemicznych oraz nadmiernej ilości dwutlenku węgla. Niezależnie od pory roku, dnia czy warunków atmosferycznych rekuperacja nieustannie wymienia powietrze. Ponadto stanowi skuteczną ochronę przed smogiem, a także pozwala sporo zaoszczędzić na ogrzewaniu. Raz wytworzone ciepło urządzenie wykorzystuje ponownie. Ponadto latem schładza powietrze, a zimą je ogrzewa, przez co zawsze możesz cieszyć się optymalną temperaturą.

Dużą zaletą montażu rekuperacji w Krakowie jest również fakt, iż dzięki niej możesz korzystać ze świeżego powietrza bez zmartwień o przeciągi czy owady. W okresie wiosenno-letnim nie musisz otwierać okna, aby przewietrzyć mieszkanie. Ponadto dzięki rekuperacji zostaje znacznie obniżona wilgotność powietrza i zminimalizowane ryzyko wystąpienia pleśni w budynku.

Montaż rekuperacji w Krakowie – dlaczego my?

Szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się montażem rekuperacji w Krakowie? Świetnie trafiłeś! Jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, świadczących usługi na najwyższym poziomie. Nieustannie się doszkalamy oraz poszerzamy swoją wiedzę, co potwierdzają liczne certyfikaty. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pasją, dzięki czemu osiągamy najlepsze rezultaty. Jeśli chcesz poznać szczegóły na temat naszej oferty montażu rekuperacji w Krakowie, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście w siedzibie. Zapraszamy!