Szukasz firmy świadczącej kompleksowe usługi elektryczne w Krakowie? Doskonale trafiłeś! Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty! Oferujemy wykonywanie okresowych pomiarów elektrycznych, które zgodnie z Prawem energetycznym należy przeprowadzać co rok, 5 lat lub rzadziej niż 5 lat w zależności od typu instalacji oraz intensywności jej eksploatacji. Zajmujemy się również wykonywaniem pomiarów elektrycznych nowych instalacji. Korzystając z naszych usług, możesz być pewien, że zostaną one wykonane starannie, kompleksowo i rzetelnie.

Pomiary elektryczne – Kraków. Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy doświadczonym i wykwalifikowanym zespołem, który od lat zajmuje się wykonywaniem pomiarów elektrycznych w Krakowie i okolicach. Do pracy używamy wyłącznie sprawdzonych urządzeń, pochodzących od zaufanych producentów. Podczas przeprowadzania pomiarów stosujemy specjalne środki ostrożności, aby zapobiec uszkodzeniu mienia oraz zadbać o bezpieczeństwo domowników i osób przebywających w budynku. Po zakończeniu prac przygotowujemy protokoły, które zawierają m.in. wyniki oraz ocenę ich zgodności z wymaganiami wszelkich norm i przepisów.

Mamy odpowiednie uprawnienia do wykonywania pomiarów elektrycznych. Ponadto stale się kształcimy – bierzemy udział w szkoleniach i kursach branżowych. Z przyjemnością rozwijamy swoje umiejętności, gdyż elektryka to nie tylko nasz zawód, ale również pasja. Dodatkowo na bieżąco śledzimy wszelkie nowinki z branży, dzięki czemu posiadamy szeroką i aktualną wiedzę.

Wybierając naszą firmę, możesz liczyć na wysoką jakość usług oraz fachowe doradztwo. Z przyjemnością podzielimy się z Tobą zdobytą wiedzą i przekażemy Ci cenne wskazówki. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Ponadto gwarantujemy indywidualne podejście. Wszystkim klientom poświęcamy odpowiednią ilość czasu i uwagi.

Dzięki naszym usługom będziesz mógł skutecznie zabezpieczyć swój budynek przed wszelkimi niedogodnościami związanymi z nieprawidłowym działaniem instalacji elektrycznej, m.in. przerwami w dostawie prądu. Specjalnie dla Ciebie ocenimy stan techniczny systemu i wykryjemy nieprawidłowości oraz słabe punkty. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu umówienia wizyty. Podczas konsultacji przedstawimy Ci pełną ofertę i odpowiemy na wszelkie pytania. Ponadto poinformujemy Cię o kosztach usług. Pamiętaj, że rozmowa z naszym specjalistą jest bezpłatna i niezobowiązująca. Mamy nadzieję, że znajdziesz się w gronie naszych stałych i zadowolonych klientów. Zapraszamy serdecznie!