Szukasz firmy świadczącej kompleksowe usługi elektryczne w Krakowie? Doskonale trafiłeś! Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty! Jako doświadczona firma jesteśmy w stanie pełni odpowiadać na odmienne potrzeby naszych klientów, co bezpośrednio przekłada się na ich późniejsze zadowolenie. Wyróżnia nas przede wszystkim duże zróżnicowanie ofertowe – wykonujemy wiele realizacji, dlatego każdy może wybrać odpowiednią usługę dla siebie.

Co jest jednym z głównych filarów naszej działalności? Oferujemy wykonywanie okresowych pomiarów elektrycznych w Krakowie, które zgodnie z Prawem energetycznym należy przeprowadzać co rok, 5 lat lub rzadziej niż 5 lat w zależności od typu instalacji oraz intensywności jej eksploatacji. Dopełnieniem tego obowiązku muszą zająć się właściciele danego budynku. Warto zlecić to zadanie odpowiedzialnej firmie, która wykona pomiary elektryczne jak należy. Kontrola użytkowej instalacji nie jest jednak naszym jedynym zadaniem w ramach przeprowadzania dokładnych pomiarów elektrycznych. Kraków to miasto, gdzie zajmujemy się również wykonywaniem pomiarów elektrycznych nowych instalacji. Korzystając z naszych usług, możesz być pewien, że zostaną one wykonane starannie, kompleksowo i rzetelnie.

Pomiary elektryczne – Kraków. Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy doświadczonym i wykwalifikowanym zespołem, który od lat zajmuje się wykonywaniem pomiarów elektrycznych w Krakowie i okolicach. Do pracy używamy wyłącznie sprawdzonych urządzeń, pochodzących od zaufanych producentów. Podczas przeprowadzania pomiarów elektrycznych stosujemy specjalne środki ostrożności, aby zapobiec uszkodzeniu mienia oraz zadbać o bezpieczeństwo domowników i osób przebywających w budynku. Po zakończeniu prac przygotowujemy protokoły, które zawierają m.in. wyniki oraz ocenę ich zgodności z wymaganiami wszelkich norm i przepisów. Jest to doskonałym zwieńczeniem przeprowadzanych pomiarów elektrycznych w Krakowie, które dostarcza niezbędnych informacji o stanie całej instalacji. Te wiadomości można w kolejnym etapie wykorzystać do ewentualnej optymalizacji systemu.

Fachowość i rzetelność – pomiary elektryczne, Kraków

Mamy odpowiednie uprawnienia do wykonywania pomiarów elektrycznych. Ponadto stale się kształcimy – bierzemy udział w szkoleniach i kursach branżowych. Nasza praca jest więc czymś więcej, niż tylko wykonywaniem codziennych obowiązków. Nieustannie dbamy o podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych, co przekłada się na większe zadowolenie klientów z przeprowadzonych pomiarów elektrycznych. Kraków to miasto, w którym z zapałem wykonujemy każdą kolejną realizację. Z przyjemnością rozwijamy swoje umiejętności, gdyż elektryka to nie tylko nasz zawód, ale również pasja. Dodatkowo na bieżąco śledzimy wszelkie nowinki z branży, dzięki czemu posiadamy szeroką i aktualną wiedzę.

Czytaj więcej

Wybierając naszą firmę, możesz liczyć na wysoką jakość usług oraz fachowe doradztwo z zakresu przeprowadzania profesjonalnych pomiarów elektrycznych w Krakowie. Z przyjemnością podzielimy się z Tobą zdobytą wiedzą i przekażemy Ci cenne wskazówki. W codziennej pracy otwarta komunikacja z klientem jest dla nas priorytetem, dlatego chętnie odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości odnośnie pomiarów elektrycznych w Krakowie. Ponadto gwarantujemy indywidualne podejście. Wszystkim klientom poświęcamy odpowiednią ilość czasu i uwagi.

Pomiary elektryczne Kraków – usługa dostosowana do Twoich potrzeb

Dzięki naszym usługom będziesz mógł skutecznie zabezpieczyć swój budynek przed wszelkimi niedogodnościami związanymi z nieprawidłowym działaniem instalacji elektrycznej, m.in. przerwami w dostawie prądu. Specjalnie dla Ciebie ocenimy stan techniczny systemu i wykryjemy nieprawidłowości oraz słabe punkty. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu umówienia wizyty. Podczas konsultacji przedstawimy Ci pełną ofertę i odpowiemy na wszelkie pytania. Ponadto poinformujemy Cię o kosztach usług. Pamiętaj, że rozmowa z naszym specjalistą jest bezpłatna i niezobowiązująca. Mamy nadzieję, że znajdziesz się w gronie naszych stałych i zadowolonych klientów. Zapraszamy serdecznie!