Proponujemy Państwu wykonanie kompleksowego systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła – rekuperacji z wymiennikiem ciepła najwyższej jakości.
Wykonujemy projekt, przewierty profesjonalną wiertnicą w zbrojonym betonie do maksymalnej średnicy 450mm oraz montujemy wszystkie niezbędne rury pe-flex oraz spiro, by na końcu zainstalować i zaprogramować rekuperator.

Rekuperacja – Kraków

Właściwie działający system wentylacyjny to niezbędnik w każdym gospodarstwie domowym. Odpowiednia wentylacja zapewnia odzyskiwanie ciepła w zimie oraz chłodu w letnich miesiącach. Taka wymienność powietrza wpadającego do mieszkania nie jest efektem możliwym do uzyskania przy korzystaniu z tradycyjnych form wentylowania. Rekuperacja w Krakowie to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na zachowanie odpowiedniego działania wentylacji nowej generacji.

Rekuperacja to nic innego jak wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna, która umożliwia łatwy odzysk ciepła. To funkcja, której szczególnie brakuje tradycyjnym systemom wentylacyjnym. W ich przypadku nie jest możliwe regulowanie dostępu ciepła lub chłodu, co przyczynia się do nieprzyjemnych i nieoczekiwanych zmian temperatur w trakcie różnych pór roku. Rekuperacja w Krakowie to nowoczesny system, dający możliwość odzysku ciepła.

Rekuperacja Kraków – niezbędne elementy w jednym miejscu

Odpowiednio skonstruowany system rekuperacji powinien składać się z kilku elementów niezbędnych do jego prawidłowego działania. Korzystając z naszej oferty montażu rekuperacji w Krakowie, zyskujesz pewność, że cała instalacja zostanie zamontowana z najwyższą dbałością o szczegóły.

Nowoczesny system wentylacyjny działa dzięki rekuperatorowi, pełniącemu rolę centrali z odzyskiem ciepła. Zastosowanie dwóch odseparowanych od siebie kanałów umożliwia podział powietrza odpowiedniego dla konkretnych pomieszczeń. Wszystkie elementy systemu zostają przez nas profesjonalnie zamontowane, dlatego nie musisz martwić się o nieestetyczny wygląd instalacji.